İncilipınar Mh. 36017 Nolu SK. Kepkepzadepark İş Merkezi No:6/C
Çalışma Saatleri Pzt- Cmt: 08:00-18:30

Hakkımızda

KİBRİT Koşu Bandı Tamir Servisi Hizmet Verdiğimiz Ürünlerde 2001 yılında kurulan firmamız ve daha eskiye dayanan tecrübe üstünlüğü ile, hızlı servis, doğruluk ve müşteri memnuniyeti sağlayan servis ağına mevcuttur. 

Koşu bandı arızalarında yerinde ve garantili servis hizmetimiz ile Gaziantep'in her yerine koşu bandı teknik servis hizmeti vermekteyiz. Her lokasyonda bulunan teknik servis noktalarımız ile arıza kaydı açılan bölgeye en yakın teknik servis ekibimizi yönlendirerek hızlı servis hizmeti sunmaktayız. Uzman ekibimiz ile yerinde ve hızlı analiz yaparak problemin nedenini anında buluyor, zamandan kazanmanızı sağlıyoruz.

Teknik servislerimizde bulunan her marka ve modele uygun yedek parça ile hızlı onarım hizmeti sunuyor, ayrıca yaptığımız servis hizmetini de 1 yıl garanti veriyoruz.

Doğruluğumuz MEMNUNİYETİNİZDİR.. Koşu Bandı Tamiri güçlü ve uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız... Ustanızı uzakta aramayın..

İncilipınar Mh. Kepkepzadepark İş Mrk. Altı
Pzr - Cmt : 08:00 - 18:30
0506 787 71 27
info@gaziantepkosubandi.com

SUBCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Sed dignissim interdum rhoncus. Nam egestas porttitor gravida. Aliquam varius eget velit vel malesuada. Nulla quis nisi semper, venenatis dui eu, posuere ligula.

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Gaziantep Koşu Bandı Servisi